Školní akce v roce 2023/24

Září

15. 9. v 17.00 hod. vernisáž výroční výstavy 30 LET SUMPRUM, budova Záložny bývalé Moravia banky v Místku

17. - 23. 9. zahraniční zájezd do Španělska

20. 9. vycházka, environmentální výchova, Skládka Frýdek-Místek

21. 9. Trh vzdělávání a uplatnění, Frýdek-Místek (Hala Polárka)

Říjen

4. 10. Trh vzdělávání a uplatnění, Třinec (Hala STARS)

6. 10. 25. ročník pražského mezinárodního festivalu designu, Design blok, Praha, GD4

11. 10. SKVRNY, VRSTVY, ASOCIACE, výtvarná dílna, doprovodný program k výstavě 30 LET SUMPRUM, Místek, Záložna

19. 10. exkurze v QQ studiu v Ostravě, GD4 ILU

Listopad 

9. 11., 10. 11 poznávací zájezd, Vídeň, 2. - 4. ročník

13. 11. přednáška o pravěku v Muzeu Beskyd, 1. ročník

14. 11. Den otevřených dveří od 8. 30 do 16.00 hod.

14. 11. sportovní den, 1. - 2. ročník

15. 11. třídní schůzky v 16. 30 hod.

Prosinec

1. 12. stužkovací večírek, 4. ročník

19.12. filmové představení v kině Vlast, film Filipa Pošívače Tonda, Slávka a kouzelné světlo, všechny ročníky

21. 12. vánoční bruslení, hala Polárka

22. 12. Výstava betlémů, Muzeum Beskyd, 2. a 4. ročník

22. 12. "Vánoce na SUMPRUM", vánoční program ve škole, zpívání koled v podchodu, 1. a 3. ročníky

Leden

4. 1. talentová zkouška 

9. 1. talentová zkouška (náhradní termín)

21. - 26. 1. lyžařský a adaptační kurz, chata Kmínek, 1. ročník

22. 1. exkurze ve firmě AMBG, LTD s.r.o., Ostrava-Poruba, 3. a 4. ročník (produktový design)

Únor 

27. 2. soutěž v anglickém jazyce, 3. ročník

28. 2. návštěva výstav s komentovanou prohlídkou, GVUO, GAFU, Vila Hanse Ulricha, Ostrava, 3. ročníky

Březen

29. 3. odeslání soutěžních prací, účast ve výtvarné soutěži 800 LET OPAVY, 2. ročník

Duben

18. 4. návštěva výstav, galerijní edukace, GVUO, Vila Hanse Ulricha, Ostrava, 1. ročník

24. 4. návštěva výstav, galerijní edukace, GVUO, Vila Hanse Ulricha, Ostrava, 2. ročník

24. 4. třídní schůzky v 16.30 hod. (pro 1. - 3. ročníky)

Květen

3. 5. návštěva výstavních expozic multižánrového FEST1VALU, promítání studentských filmů, Dolní Vítkovice - Ostrava, 3. ročníky

22. 5. návštěva galerií v Ostravě, edukační program v GVUO, GD3 A

Návštěva a edukační program v Galerii Krystal v Havířově, 1. ročník

 

Červen

17. - 21. 6. výtvarný projektový týden, 2. ročník

3. 6. Festival Čtefest v Třinci, Kulatý stůl ilustrace, GD3 ILU

13. 6. návštěva galerií v Ostravě, edukační program v GVUO, GD3 B

20. 6. divadelní představení, Škola základ života, kino Vlast, 1. - 3. ročníky

exkurze, Marlenka Frýdek-Místek, 3. ročníky

 školní výlety